Warunki współpracy językowej

Interpretacja warunków

Podjęcie nauki z Grzegorzem Jakubowskim jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na poniższe warunki. Proszę o uważne zapoznanie się z tekstem.

Dane nauczyciela to Grzegorz Jakubowski (w poniżym tekście ja, mi, mój/moja/moje, moim, mnie, mną).
Można się skontaktować ze mną przez formularz kontaktowy widoczny w wielu miejscach na tej witrynie.

Ja udzielam lekcji angielskigo uczniom (w tekście Ty, Ciebie, Twój/Twoja/Twoje, Twoim, Tobie) przez internet.

Ceny

Ceny sesji są w EURO i są dostępne na życzenie.

Sposoby płatności

Zajęcia można opłacić przez przelew bankowy SEPA.
Jako, że jestem rezydentem Francji, przelew musi być dokonany na konto francuskie. Jest wiele firm pośredniczących w płatnościach międzynarodowych, najczęściej są one tańsze niż przelew z banku do banku.
Wszelkie płatności proszę uregulować najpóźniej do 24 godzin po rezerwacji zajęć. Zajęcia nie opłacone w tym czasie są uznane za odwołane.

Ważność wpłaconych środków pieniężnych

UWAGA! Nie oferuję zwrotów!

Opłacone zajęcia należy wykorzystać w ciągu 5 tygodni od momentu rozpoczęcia zajęć. Jakiekolwiek niewykorzystane do tego czasu kwoty wygasną.

Rezerwacja zajęć

Zajęcia można zarezerwować poprzez kontakt ze mną.
Zajęcia nie opłacone najpóźniej 24 godziny po zarezerwowaniu ich są uznane za odwołane.

Zmiany w umówionych terminach zajęć

Ustalonych zajęć nie można odwołać.
Jeśli zaszła jakaś poważna i nieprzewidziana sytuacja to można zmienić termin jednego spotkania w wykupionym pakiecie na inny termin dogodny i dla Ciebie i dla mnie.

Nie można przekładać zajęć po ich terminie rozpoczęcia, tzn. jeśli umówiliśmy się na wtorek na godzinę 17.15, to nie możesz się ze mną skontaktować o 17.15 lub później by przełożyć tą sesję. Sesję rozpoczętą uważam za wykorzystaną, bez względu na to czy bierzesz w niej udział, czy nie.

Zajęcia

O uzgodnionej wcześniej porze wejdę do wirtualnego pokoju poprzez platformę Zoom. Będę tam czekać na Ciebie przez całą długość umówionego spotkania.
Przed połączeniem upewnij się, że Ty, Twoje urządzenie i łącze internetowe są gotowe.

Przerwy w nauce

Każdy potrzebuje odpoczynku, więc od czasu do czasu możesz postanowić zrobić sobie przerwę w nauce, np na okres wakacji.
Biorąc taki urlop wyrażasz zgodę, bym Twój termin zaproponował innej osobie. Oznacza to, że, gdy nadejdzie czas by wznowić zajęcia, być może będziemy musieli znaleźć nowy dogodny termin.
Jeśli Twoja przerwa następuje w trakcie pakietu, pamiętaj, by wrócić i go wykorzystać zanim środki wygasną.

Nagrywanie zajęć

Zajęcia są nagrywane w celach edukacyjnych, jak też ulepszania jakości moich usług. Nagrania mogą też być wykorzystane przeze mnie w celach promocyjnych.
Zakładam, że uczestnicząc w zajęciach automatycznie wyrażasz zgodę na nagranie i publikację.

Polecanie moich usług

Jeśli moje zajęcia spełnią Twoje oczekiwania i uznasz, że są warte polecenia, to w ramach podziękowania, za każdą osobę, której mnie polecisz i która wykupi i wykorzysta pakiet 8 sesji, obniżę koszt Twojego następnego pakietu o 5%.

Odpowiedzialność

Ja jestem odpowiedzialny za udzielanie lekcji angielskiego. Sposób, w jaki używasz angielskiego w swoim życiu jest poza moją kontrolą. Nie biorę żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek straty związane z nieodpowiednim użyciem języka angielskiego.