Powiedzieli o mnie

 • positive review  Pan Grzegorz uczy angielskiego bardzo profesjonalnie, lekcję gramatyki są jasne i klarowne. Ma dużą cierpliwość w tłumaczeniu, a wiedzę którą przekazuje łatwo można przyswoić. Jestem jego uczennicą od 2,5 miesiąca i bardzo polecam naukę z nim.

  Mona Gawłowska Avatar Mona Gawłowska
  09/03/2019

  positive review  Kiedy rozpoczela sie moja przygoda z j.angielskim napotkalam na swietnego i w pelni oddanego swoim uczniom nauczyciela, ktorym jest Grzes. Dzieki niemu wiele sie nauczylam oraz zmotywowalam sie do dalszej nauki. Dzis posluguje sie angielskim na poziomie srednio zaawansowanym. Polecam nauke angielskiego.net wszystkim, ktorzy rozpoczynaja lub chca podniesc swoj poziom. Z tak profesjonalnym nauczycielem nauka bedzie latwiejsza oraz przyjemna.

  Anna Stanislawska Avatar Anna Stanislawska
  18/02/2019

  positive review  Grzegorz jest moim nauczycielem angielskiego od prawie 4 lat. Zanim rozpoczełam naukę z Grzegorzem moim najwiekszym problemem była ang. gramatyka. Pewnie dlatego, iż nigdy wczesniej nie miałam naczyciela, który tak jak Grzegorz potrafiłby z niebywałą cierpliwoscią i zaangażowaniem wyjasniać zawiłości j. angielskiego. Grzegorz potrafi najtrudniejsze zagadnienia wytłumaczyć w prosty i przystępny sposób. To dzięki niemu ang. gramatyka nie jest juz dla mnie straszna. Grzegorz to nauczyciel o ogromnej cierpliwości, zawsze świetnie przygotowany do lekcji i w 100% zaangażowany. Cenie go również za to, ze potrafi zmotywować ucznia do samodzielnego myślenia i autokorekty. To przynosi fantastyczne rezultaty w nauce!

  Anna Borkowska Avatar Anna Borkowska
  01/03/2019
 • positive review  Od trzech miesięcy uczestniczę w zajęciach i widzę dużą poprawę w posługiwaniu się językiem angielskim. Pan Grzegorz jest bardzo profesjonalnym nauczycielem posiadającym ogromną wiedzę i w bardzo mądry i cierpliwy sposób ją przekazuje. Atmosfera na zajęciach jest bardzo przyjazna i sprzyjająca nauce. Gorąco polecam każdemu.

  Joanna Miączyńska Avatar Joanna Miączyńska
  25/02/2019

  positive review  Lekcje z Panem Grzegorzem polecam dla kazdego ,kto chce sie nauczyc jezyka angielskiego.Mam na mysli" uzywania" tego jezyka ,a nie tylko nauki regulek,gramatyki i słowek.Nauczyciel jest zawsze perfekcyjnie przygotowany do lekcji,posiada swoje materialy.Podczas lekcji jest bardzo duzy nacisk na poprawna wymowe.gramatyka nie jest uczona na sucho,a chyba wiekszosc osob jej nie znosi.Gramatyke utrwala sie podczas konwersacji,jak rowniez poznaje sie bardzo przydatne zwroty.Pan Grzegorz ma chyba nerwy ze stali,bo jego cierpliwosc powala na kolana.

  Anna Wiencek Avatar Anna Wiencek
  14/02/2019

  positive review  Lekcje sa prowadzone w miłej i spokojnej atmosferze,sa dostosowane do potrzeb ucznia. Absolutnym plusem jest zwracanie na poprawną wymowę. W trakcie konwersacja jest przemycana gramatyka, którą jest wtedy prościej zrozumieć. Atutem nauczyciela jest anielska cierpliwość.😀

  Ewa Złotkowska Avatar Ewa Złotkowska
  14/02/2019
 • positive review  Dzięki Grzegorzowi nie boję się już mówić po angielsku tak jak kiedyś. Teraz wierzę, że języka można się nauczyć nawet po 50 🙂 Polecam!

  Piort Jóźwiak Avatar Piort Jóźwiak
  14/02/2019

Źródło: https://www.facebook.com/pg/NaukaAngielskiego.net/reviews/