O mnie

Witam.
Nazywam się Grzegorz Jakubowski.
Oto kilka słów na mój temat.

Kwalifikacje nauczyciela angielskiego

Jestem kwalifikowanym trenerem online języka angielskiego z ponad 10-cio letnim doświadczeniem w indywidualnym  nauczaniu osób dorosłych zdobytym między innymi w Wielkiej Brytanii, gdzie mieszkałem przez okres 13 lat.

Jako nauczyciel angielskiego zacząłem pracować w roku 2013 po ukończeniu szeregu szkoleń, z których dwa główne to nauczanie angielskiego biznesowego i nauczanie indywidualne. Dzięki nim zyskałem solidne podstawy warsztatu korepetytora angielskiego.

Posiadam dyplom Certificate in the Theory and Methodology of Teaching English to Speakers of Other Languages, a moje nazwisko można łatwo znaleźć na liście abosolwentów międzynarodowej organizacji ACTDEC (Accreditation Council for TESOL Distance Education Courses) która nadzoruje szkolenia nauczycieli języka angielskiego na całym świecie.

Nieustannie się doszkalam i szukam sposobów na ulepszenie mojej oferty i kompetencji. Ostatni kurs, w którym wziąłem udział pokazał mi problemy napotykane przez osoby z dysleksją, jak też nasunął szereg pomysłów jak im pomóc w efektywnej nauce angielskiego.

Szkolenia to nie wszystko

Dzięki długiemu pobytowi w Anglii i aktywnemu uczestnictwu w brytyjskim życiu, porządnie poznałem kulturę brytyjską i rozwinąłem swój poziom angielskiego do bliskiego native speakerom.

Na naukę angielskiego spoglądam z dwóch stron: nauczyciela (odbyte szkolenia i przede wszystkim wieloletnie już doświadczenie) i ucznia  – nie tylko kiedyś uczyłem (i nadal uczę) się angielskiego, ale też od kilku lat aktywnie uczę się francuskiego, ponieważ od roku 2014 mieszkam na zachodzie Francji.

Rozumiem co znaczy mieć ograniczony czas na naukę, czasem brak motywacji, a czasem szereg obowiązków zaprzątających umysł i inne przeszkody codziennego życia.

Poprzez moje przygody w nauce języków obcych udało mi się poznać różne techniki, które i Tobie być może pomogą opanować angielski.